Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledné pořadí v jednotlivých tématech

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 4. AŠSKÉHO FOTOMARATONU 
 

Kategorie1 - BEZ ÚPRAV

Téma 1 - Sady míru: Park zážitků aneb zážitky v parku 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1-2 9 Kalouš Vladimír
1-2 36 Talpová Jana
3 18 Lehotský Petr
4 3 Beňo Václav
5-7 4 Wächterová Sandra
5-7 13 Kolajová Jarka
4-7 40 Rosolová Vlaďka


Téma 2 - Já a ... 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 28 Kilarská Libuše
2 26 Surovčiak J. Drahoslav
3-5 14 Chrástková Soňa
3-5 18 Lehotský Petr
3-5 42 Middlebrook Marty

 

Téma 3 - Apríl je hra 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 40 Rosolová Vlaďka
2-4 2 Kroulík David
2-4 7 Sivulka Karel
2-4 17 Roe Karyna
5 14 Chrástková Soňa

 

Téma 4 - Závislost 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 40 Rosolová Vlaďka
2 22 Rychlíková Dana
3 13 Kolajová Jarka
4-5 8 Kaloušová Jiřina
4-5 18 Lehotský Petr

Téma 5 - Cizinci 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 9 Kalouš Vladimír
2 21 Rychlíková Anna
3 14 Chrástková Soňa
4 28 Kilarská Libuše
5-6 7 Sivulka Karel
5-6 17 Roe Karyna

 

Téma 6 - Na prahu domova 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 9 Kalouš Vladimír
2 24 Chrástková Soňa ml.
3-4 13 Kolajová Jarka
3-4 20 Čech Míra
5-7 17 Roe Karyna
5-7 33 Mašek František
5-7 36 Talpová Jana

 

Téma 7 - Co se mi dnes povedlo 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 14 Chrástková Soňa
2 24 Chrástková Soňa ml.
3 26 Surovčiak J. Drahoslav
4 40 Rosolová Vlaďka
5 7 Sivulka Karel

 



 

Kategorie 2 - S ÚPRAVAMI

Téma 1 - Sady míru: Park zážitků aneb zážitky v parku 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 5 Malá Iveta
2 32 Kostnerová Marťa
3 15 Kollárová Táňa
4 6 Malý Josef ml.
5 30 Forštová Edita

 


Téma 2 - Já a ... 

Vítězné fotografie

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1-2 19 Štadlmajerová Marianna
1-2 37 Vacek Václav
3-4 6 Malý Josef ml.
3-4 15 Kollárová Táňa
5 32 Kostnerová Martina

 

Téma 3 - Apríl je hra 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 5 Malá Iveta
2 30 Forštová Edita
3-4 15 Kollárová Táňa
3-4 32 Kostnerová Martina
5 37 Vacek Václav

 

Téma 4 - Závislost 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 5 Malá Iveta
2 15 Kollárová Táňa
3 32 Kostnerová Martina
4 30 Forštová Edita
5 19 Štadlmajerová Marianna

 

Téma 5 - Cizinci 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 19 Štadlmajerová Marianna
2 32 Kostnerová Martina
3 15 Kollárová Táňa
4 1 Hadačová Jarmila
5 37 Vacek Václav

 

Téma 6 - Na prahu domova 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 6 Malý Josef ml.
2 32 Kostnerová Martina
3-4 5 Malá Iveta
3-4 30 Forštová Edita
5 1 Hadačová Jarmila

 

 

Téma 7 - Co se mi dnes povedlo 

Vítězné fotografie 

POŘADÍ ČÍSLO ÚČASTNÍKA JMÉNO
1 15 Kollárová Táňa
2 6 Malý Josef ml.
3 32 Kostnerová Martina
4 19 Štadlmajerová Marianna
5 30 Forštová Edita

 

 

Výsledné pořadí podle celkového počtu získaných bodů

Výsledky dle jednotlivých témat 

Všechny fotografie - kategorie 1 - Bez  úprav

Všechny fotografie - kategorie 2 -  S úpravami