Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aš - okna do minulosti

29. 5. 2014

 

Album fotografií staré Aše, vložených do současnosti, bylo pouhým experimentem, zda lze tuto myšlenku realizovat a zda bude pro diváky atraktivní.  

Původní série 50 složených fotografií je nyní rozšířena o dalších 100 a doplněna o zdrojové fotografie, aby bylo jasnější, kde se místo nachází.

Je možné, že se na některých fotografiích vyskytují chyby, plynoucí z mé neznalosti a budu rád, když na ně budu upozorněn.

Staré fotografie jsou staženy z internetu a jejich kvalita je často špatná a rozlišení nedostatečné. Bohužel kvalitnější jsem nesehnal.

 

Přeji příjemné pokoukání

Pepa Malý

Fotoalbum zobrazíte kliknutím na fotografii.

goethovo-nam.jpg

  Pokud má někdo k použitým fotografiím autorská práva a nesouhlasí s jejich použitím pro tyto účely, budou  dotčené fotografie odstraněny.  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chvála

(Jan Hegeď, 4. 10. 2013 10:40)

Tohle je super nápad a super práce. Moc se mi to líbí.

pozdrav

(L.Kilarská, 3. 10. 2013 14:42)

Dobrý den - vaše fotografie mi udělaly ohromnou radost! Jsem též rodačka z Aše, je to úžasný nápad! Až tyto fotografie vydáte jako knihu tak budu první kdo si ji koupí! :)

Moc Vás Pepo zdravím!

(Dagmar Ocásková, 2. 10. 2013 21:25)

Jsem rodačka z Aše, ročník 1957 a chci vám tímto poděkovat za Vaši práci.Je to fantastické, díky počítačovým vymoženostem a dovedností skloubit minulost s přítomností!Je to opravdu originální nápad a zaslouží si velkou pozornost. Škoda, ráda bych přispěla s nějakým příspěvkem či starou fotografií, ale nevlastním žádnou, která by se Vám hodila.Přeji hodně sil v započatém díle. Mějte se hezky zdravím ze Stoda Dagmar Ocásková

Re: Moc Vás Pepo zdravím!

(Pepa Malý, 3. 10. 2013 7:46)

Vážená Dagmar, děkuji za krásný komentář. Jsem rád, že má práce lidi potěší. V Aši je hodně lidí, kteří staré fotografie vlastní, ale bohužel mi je dosud nikdo nenabídl ke zpracování. Snad se ale někdo najde.
Mějte se krásně.
Pepa Malý

Pepo,

(Pavel, 1. 10. 2013 17:50)

líbí moc - to je něco pro Tebe, viď? Super!!!

Re: Pepo,

(Pepa, 1. 10. 2013 19:49)

Vypadá to, že to nebyla zbytečná práce. Děkuju.