Jdi na obsah Jdi na menu
 

10. Ašský FOTOMARATON

ONLINE PŘIHLÁŠKA

plakat-ftm_2019-pro-web.jpg

Můžete se přihlásit ONLINE PŘIHLÁŠKOU, nebo osobně, v pátek 26. 4. 2019 mezi 17. a 18. hodinou v restauraci „U TŘÍ LIPANŮ“, kde obdržíte soutěžní témata a podrobné instrukce. Přihlásíte li se on-line, témata obdržíte emailem, v pátek 26. 4. 2019 mezi 17. a 18. hodinou.

Úkolem všech soutěžících potom bude vyfotografovat a přinést, v sobotu 27. 4. 2019, mezi 17. a 18. hodinou, do restaurace U TŘÍ LIPANŮ, na paměťovém médiu, na každé (nebo i jen na jedno) téma jednu fotografii. Fotografie lze po předchozí dohodě poslat i elektronicky, přes aplikaci www.uschovna.cz  na email soudkovitost09@seznam.cz.

Fotografie musí být pořízeny v době konání fotomaratonu a autorem musí být přihlášený soutěžící. Fotografie mohou být barevné i černobílé, úpravy nejsou nijak omezeny.

Nezávislá porota pak anonymně vyhodnotí v jednotlivých kategoriích nejlepší fotografie. Fotografie budou večer promítány. Na závěr večera budou vyhlášeny i neoficiální výsledky. 

Oficiální výsledky a informace o předání cen, budou po zpracování zveřejněny na webových stránkách fotoklubu Soudkovitost 09 Aš. www.soudkovitost09.estranky.cz

ONLINE PŘIHLÁŠKA